TURKEY -MUĞLA-MARMARİS
TURKEY-MUĞLA-MARMARİS-BOZBURUN
TURKEY -MUĞLA-MARMARİS-CENNET KOYU
TURKEY -MUĞLA-SELİMİYE
TURKEY-MUĞLA-MARMARİS-TURUNÇ
TURKEY-MUĞLA-MARMARİS-AMOS KOYU
TURKEY-MUĞLA-DATÇA KNİDOST
TURKEY-MUĞLA-DATÇA

SON GİRİLEN KONUTLAR

SON GİRİLEN TİCARİ EMLAKLAR

SON GİRİLEN ARAZİLER

SATIN ALMAK İSTİYORUM
SATMAK İSTİYORUM
KİRALAMAK İSTİYORUM
KİRAYA VERMEK İSTİYORUM
Gönder

Our principle is to make the paradise peninsula residential  and land not be missed. We would like to offer you the opportunity to pluck your own garden, chicken, egg, dog, fruit and vegetables with your own hand.

Is it not the time for embracing the metropolitian cities of poisonous exogenous fumes?

Choose your region, tell your budget and we will offer you the most suitable land. İf you have a land, we will sell and trade it .

ANA SAYFA CT MAKELAAR faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. CT MAKELAAR,CT MAKELAAR, Türkiye, Satış, Pazarlama, Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi, Çözüm odaklı, yatırımcı, Franchise, Gayrimenkul, dünya, karlı, gelecek,işletme CT MAKELAAR CT MAKELAAR faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir.